Näitab 2/2 st

Ringpink, suur

Kuumtsingitud ja pulbervärvitud terasraam. Pingi raami konstruktsioon on 10 mm paksusest teraslehest. Puitlauidise servad on ääristatud 5 mm paksuse teraslatiga.
Puitmaterjal on termotöödeldud saarepuit, mis on viimistletud OSMO termoõliga 010 ning lisaks UV kaitseõliga OSMO 425. Puitmaterjali dimensioon: Paksus 42 mm, servad freesitud vähemalt R5 raadiusega. Puitlippide välimise otsa laius 135 mm.
Pinkidel on kasutatud oksavaba termotöödeldud saarepuitu (termo-D, vastupidavusklass 1). Oksavaba puit annab pingile lisaks väärikale välimusele ka vastupidavuse. Vaid vastupidavusklassi 1 kuuluv puit tagab pingil kasutatud puidu kestvuse aastateks.
Metallosad on kuumtsingitud vastavalt standardile ISO 1461:2009, ning tsingikihi paksus on 70-100µm ja pulbervärvitud terasest (RAL7016). Ainult kuumtsingitd teraspinnad tagavad piisava terase korrosioonikindluse isegi värvikahjustuste korral.
Värvikihi paksus on minimaalselt 60…80µm. Istumismooduli lehtterasest valmistatud konstruktiivsed osad on tehtud  vähemalt 6 mm paksusest terasest.
Puidu esipinnal ei ole näha ühtegi kinnitusvahendit. Kinnitusvahendite kaotamine esipindadelt loob esteetiliselt puhta vormi ning vähendab lisaks toote tahtliku rikkumise võimalust vandaliseerimise läbi.
Teras ja puitdetailid on omavahel ühendatud roostevabast terasest kinnitusvahenditega, et tagada pinkide pikaaegne eluiga.
Pingil kasutatud puit on 42 mm paks, et garanteerida piisav tugevus ning tasakaalus vormikeel puit ja metallkomponentide vahel.
     

Ringpink, suur mõõdud
Toode Tootekood Diameeter, mm Istumisosa laius, mm Istumisosa kõrgus, mm
Ringpink, suur RINGL 2740 470 440
 
Kasutatud Materjalid
Termotöödeldud saar
 RAL 7021 RAL 7016Paigaldamine
  • iseseisvalt kõvale alusele
  • Ankrutega valatud pinnale
  • Betoneeritava jalaga pinnasesse