pargipink Veer

Pargipink Veer – funktsionalistlikult selge olekuga, valgust ja õhku endast läbilaskev disain sobib tundlikuks täienduseks arhitektuurile või pakkuma meeldivat kontrasti looduslikul foonil.

Kasutaja mugavusele suunatud disain pakub pingil puhkajale mitmeid eriilmelisi ja mõnusaid asendeid. Pargipingi Veer eripära on selle seljatoe lõpus asuv horisontaalne pind. See on paigutatud täpselt õigele kõrgusele, et toetada kätt telefoni, raamatut või kohvitopsi käes hoides.  Lisaks on Veeri disainis kasutatud ümaraid toruvorme, mis võimendab elutoa diivani tuttavlikkust ning lisab avalikku ruumi kodust mugavust. Veer toob elu igasse avalikku ruumi, luues dünaamilisi ja elavaid paikasid.

Veer on saadaval kolmes standardlaiuses: klassikaline pargipingi laius, mis Veeri iseloomuliku vormi tõttu mõjub diivanlikult; tugitooli laius, mis pakub mitmekülgseid võimalusi mööbli paigutamiseks maastikul; ning vahepealne twin laius, mis on ideaalne nii üksi laiutamiseks kui ka lähedase inimesega salajuttude jagamiseks.

Extery linnamööbel aitab luua elavaid väliruume, tuues igasse avalikku ruumi elu ja sära. Pargipink Veer pakub just seda „miskit“, et muuta avalik ruum atraktiivsemaks ja kutsuvamaks.

  • Seljatoe horisontaalne lõpetuslaud, eriprofiiliga laudis, täpsed seljatoe ning iste kaldenurgad tagavad mugava pingil lorutamise.
  • Voolujooneline, valgust ja õhku läbi laskvad pehmed vormid ning peidetud kinnitused muudavad toote esteetiliselt nauditavaks.
  • Veer tooteperekonna erinevad, kuid üksteist toetavad tooted pakuvad uusi ruumiloome võimalusi.
  • Kuumtsingitud ja pulbervärvitud terasraam ning kvaliteetne oksavaba puitmaterjal muudavad toote ilmastikule ja kasutamisele väga vastupidavaks.
  • EXTERY kompromissitu kvaliteet - harmooniline disain, hoolikalt valitud materjalid ja detailideni läbimõeldud insenerilahendused.
spetsifikatsioonid
Vali versioon:
Lae failid alla:
Lae alla
materjalid
Puit
Termotöödeldud saar, OC-010
Troopiline puit, naturaalne
Metall
Kuumtsingitud ja pulbervärvitud teras
RAL-värvid disaineri soovitusel:
RAL 9010
RAL 7016
RAL 3012
RAL 6004
paigaldus
  • Ankrutega kõvale pinnasele.
  • Vabalt seisvana kõvale pinnasele.
Lisa toode lemmikutesse
Add to wishlist
Küsi lisa