iste Veer, müürile

iste Veer, müürile

Iste Veer on loodud spetsiaalselt müüride, maastikukujunduslike astmete, servade või gabioonide täiendamiseks, muutes need uskumatult mugavateks istumispindadeks mitmekesises linnaruumis.

Mõlemale istmele, nii seljatoega kui ka seljatoeta, saab lisada ka valgusti, mille all soojal suveõhtul raamatut lehitseda või mille abil ümbritsevale sügispimedusele õdusust lisada. Uudne valgustilahendus pingil annab edasi kodust soojust ning tuttavlikkust, muutes hämarad alad elavaks ja kutsuvaks.

Veer ei täienda mitte ainult linnaruumi esteetikat, vaid suurendab ka väärtust, pakkudes mugavat istumisvõimalust linnainimestele, et puhata, lõõgastuda ja nautida ümbrust. Veeri luues ongi silmas peetud maksimaalset kasutajamugavust: iste pakub parajat istumiskallet ning mõnusal nõjatumiskõrgusel seljatuge.

Tõsta väliala ilu ja funktsionaalsu uuele tasemele ning vali Veer isteperekond järgmisesse linnaprojekti!

  • Ergonoomiline istumine on tagatud eriprofileeringuga. Lisaks on seljatoel mugav nõjatumisnurk ja toetamiskõrgus.
  • Nutikalt läbimõeldud ning märkamatud kinnitusklambrid muudavad pingi paigaldamise lihtsaks ning toote visuaali puhtaks ja esteetiliseks. Kinnitused ja konstruktsioon on peidetud.
  • Istmele integreeritud sihvakas samas tugev väljaulatuv valgusti tekitab õdusat meeleolu. Loob hubast ümbrust ning toob linnaruumi mitmetasandilist valgust.
  • Mugavaimaks istumiseks seljatoega pingi puhul peaks müüri kõrgus jääma vahemikku 400-420 mm.
  • EXTERY kompromissitu kvaliteet - harmooniline disain, hoolikalt valitud materjalid ja detailideni läbimõeldud insenerilahendused.
spetsifikatsioonid
Vali versioon:
Lae failid alla:
Lae alla
materjalid
Puit
Termotöödeldud saar, OC-010
Troopiline puit, naturaalne
Metall
Kuumtsingitud ja pulbervärvitud teras
RAL-värvid disaineri soovitusel:
RAL 9010
RAL 7021
paigaldus
  • Ankrutega müürile
Lisa toode lemmikutesse
Add to wishlist
Küsi lisa