iste Veer, seljatoeta

iste Veer, seljatoeta

Lisa toode lemmikutesse
Add to wishlist
Küsi lisa

Iste Veer on loodud spetsiaalselt maastikukujunduslike astmete või servade täiendamiseks, muutes need uskumatult mugavateks istumispindadeks mitmekesises linnaruumis.

Veeri luues ongi silmas peetud maksimaalset kasutajamugavust: seljatoega iste Veer pakub parajat istumiskallet ning mõnusal nõjatumiskõrgusel seljatuge.

Mõlemale istmele, nii seljatoega kui ka seljatoeta, saab lisada ka valgusti, mille all soojal suveõhtul raamatut lehitseda või mille abil ümbritsevale sügispimedusele õdusust lisada.

 

  • Ergonoomiline istumine on tagatud eriprofileeringuga. Seljatoega Veeril on seljatoel mugav nõjatumisnurk ja toetamiskõrgus.
  • Nutikalt läbimõeldud ning märkamatud kinnitusklambrid muudavad pingi paigaldamise lihtsaks ning toote visuaali puhtaks ja esteetiliseks. Kinnitused ja konstruktsioon on peidetud.
  • Istmele integreeritud sihvakas samas tugev väljaulatuv valgusti tekitab õdusat meeleolu. Loob hubast ümbrust ning toob linnaruumi mitmetasandilist valgust.
  • EXTERY kompromissitu kvaliteet - harmooniline disain, hoolikalt valitud materjalid ja detailideni läbimõeldud insenerilahendused.
spetsifikatsioonid
Lisa toode lemmikutesse
Add to wishlist
Vali versioon:
Lae failid alla:
Lae alla
materjalid
Puit
Termotöödeldud saar, OC-010
Troopiline puit, naturaalne
Metall
Kuumtsingitud ja pulbervärvitud teras
RAL-värvid disaineri soovitusel:
RAL 9010
RAL 7021
paigaldus
  • Ankrutega müürile

Tooteid samast perekonnast

iste Veer
iste Veer, seljatoeta